П`ятниця, 26.04.2024, 18:56

ШКОЛА ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ №328 ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА

Конкурси та акції

Проєкт "МРІЯ" StopRussiaChannelMRIYA
 Запрошуємо долучитися до проєкту MRIYA https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6 найбільша інформаційна армія (300+ тисяч учасників), найбільше заблокованих ресурсів (близько 22 тисяч). Це громадян приватного та державного секторів, задля протидії дезінформації та незаконному контенту, очищення інформаційного простору від російської пропаганди, знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту. Метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців та зменшення впливу пропаганди на суспільство.

Війна відбувається не лише за територіальну цілісність, а й в інформаційному просторі. Кожне слово наших ворогів може негативно вплинути на свідомість людей та хід війни в цілому, тому ми маємо бути завжди обачні та вміти себе захистити від поширення фейків. Учасники проєкту MRIYA будуть вчитися інформаційній- та кібергігієні, отримають сотні порад, що підвищать обізнаність у медіа-просторі та зможуть самостійно виявляти джерела пропаганди й знищувати їх. І тільки разом ми зможемо протидіяти негативним явищам в Інтернеті.

Цілі проєкту:
 • знищення російських осередків в мережі;
 • зменшення рівня булінгу та цькування в Інтернеті;
 • протидія наркотикам та шахрайству;
 • навчання та тренінги з кібергігієни;
 • просвіта населення щодо інформаційної гігієни;
 • залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.

Конкурс дитячого малюнка МВС

ІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених "Бізнес і права людини в Україні: пробеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення"

Графік заїзду до дитячих центрів

Всеукраїнський дитячий творчий конкурс "Новорічна мрія"

Про проведення Всеукраїнської школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання "Агенти змін"

Конкурс дитячої та юнацької творчості "Чорнобиль. Природа. Відродження" на тему: "Чорнобиль і Фукусіма: відродженню бути!"

Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді "iTalent"

Конкурс "Вілія" серед учнівської молоді Оболонського району

Фото / відео конкурс для учнів

Міський конкурс дитячо-юнацької творчості «Світ без насильства»