Вівторок, 30.04.2024, 00:03

ШКОЛА ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ №328 ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА

Користувачів: 0

Івент "Організаційно-педагогічні умови використання освітніх технологій для персоналізації навчання

27.03.2024 в Школі ІІ-ІІІ ступенів № 328 Оболонського району м. Києва був проведений івент «Організаційно-педагогічні умови використання освітніх технологій для персоналізації навчання здобувачів освіти у воєнний та повоєнний часи» для директорів закладів освіти Оболонського району. В івенті брали участь: Олександр ГОРІН – заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, Олексій ПОНОМАРЕНКО – виконувач обов’язків начальника управління освіти, Вікторія КОСИК – проєктна менеджерка команди підтримки відновлення та реформ Міністерства освіти і науки України, старша викладачка Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, Людмила ПАВЛОВА – методист відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи державної наукової установи Інституту модернізації змісту освіти, Алла КУПЧЕНКО - головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти управління освіти Оболонського району, директори закладів освіти Оболонського району. Спікерами заходу були: Михайло ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ - кандидат педагогічних наук, доцент, директор Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка; Олена СВЯТЕНКО - заступник директора департаменту інституційного аудиту, начальник управління роботи із закладами загальної середньої та дошкільної освіти Державної служби якості освіти України; Ольга ХМЕЛЄВА-ТОКАРЄВА - завідувач науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Щира подяка усім учасникам заходу.

«  Квітень 2024  »